Jak założyć własną działalność gospodarczą?

Bezpłatna pomoc przy rejestracji firmy!

Jak założyć własną firmę? Jeśli zastanawiasz się jak założyć firmę oraz jaka forma działalności będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, skontaktuj się z nami. Wierzymy w Twój sukces oraz w to, że stworzysz dochodowy biznes. Nasze biuro rachunkowe zagwarantuje Ci profesjonalne wsparcie od samego początku prowadzenia firmy czyli rejestracji działalności gospodarczej. Przepisy prawne, skomplikowana biurokracja nie będzie dla Ciebie problemem. Aby ułatwić cały proces rejestracji działalności nasze biuro rachunkowe załatwi za Ciebie wszystkie formalności urzędowe. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie wszelkich formalności z obsługą firm, którą chętnie dzielimy się się z naszymi Klientami. Jeżeli więc nadal zastanawiasz się jak założyć firmę, zadzwoń do nas!

Jak założyć firmę przy pomocy naszego Biura Rachunkowego?

Decydując się na współpracę z nami, czyli powierzając nam prowadzenie księgowości Twojej firmy, już na starcie możesz liczyć na bezpłatne wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej. Zobacz co zyskasz i w jakim zakresie otrzymasz pomoc.

  • Bezpłatne doradztwo dotyczące form prawnych działalności
  • Bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy działalności
  • Bezpłatna pomoc w określeniu przedmiotu działalności zgodnie z PKD
  • Bezpłatne przygotowanie wniosku CEIDG, RG-1
  • Bezpłatne przygotowanie formularza VAT-R
  • Bezpłatne sporządzenie deklaracji do ZUS

ZAŁÓŻ swoją firmę

bądź niezależny

Jesteśmy dla Ciebie

Wystarczy jedno spotkanie z nami, aby zostać właścicielem własnej firmy. Dzięki nam nie będziesz musiał tracić czasu w poszukiwaniu aktualnych danych na temat rejestracji i procesów związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej. 

pomoc biura rachunkowego

Współpraca z naszym biurem rachunkowym to ogromna oszczędność czasu, środków i nerwów. Rozwiążemy wszystkie problemy i doradzimy w każdym aspekcie związanym z zakładaniem firmy. Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci stać się właścicielem własnej, dobrze prosperującej firmy, bez doświadczenia i zawiłej wiedzy z dziedziny rachunkowości, księgowości i biurokracji. Wystarczy, że masz pomysł, środki i determinację, a nasz zespół zajmie się resztą, bo doskonale wiemy jak założyć Twoją firmę.

Wiele korzyści płynących ze współpracy z naszym Biurem Rachunkowym

Bezpłatna pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej

Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa

Atrakcyjne ceny, a pierwsze 2 miesiące z rabatem 50%!

To nie wszystko!

Bezpłatny Program Online do Fakturowania!

Dostaniesz więcej niż myślisz. Profesjonalny program do fakturowania online Comarch Optima ERP XT masz u nas całkowicie bezpłatnie! To jedno z najlepszych na rynku rozwiązań, a Ty nie musisz za nie płacić nawet złotowki.

Bezpłatny program do fakturowania
mobilna księgowość

Nie zwlekaj. Lepszej oferty nie znajdziesz

Wiemy ”jak założyć firmę”. Bezpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem zakładania Twojej nowej działalności, a Ty zyskasz czas aby dokładnie przygotować biznesplan oraz pozyskać pierwszych klientów. Nie będziesz musiał wnikać w zawiłą procedurę oraz poznawać wszystkich przepisów oraz zasad jakich należy przestrzegać przy zakładaniu działalności gospodarczej. Możesz nam na tym polu w zupełności zaufać, ponieważ mamy w tym zakresie doświadczenie. Po zarejestrowaniu działalności chętnie zajmiemy się również księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową Twojej firmy.

Prowadząc firmę od początku jej istnienia, dokładnie się nią zaopiekujemy i wspomożemy naszym doświadczeniem zwłaszcza w pierwszych miesiącach jej prowadzenia. Krótko mówiąc, wiemy jak założyć firmę i jak skutecznie nią zarządzać. Uzyskasz od nas cenne wsparcie dzięki czemu będziesz czuł się zdecydowanie pewniej i bezpieczniej na rynku.

Rozpoczynając z nami współpracę dodatkowo przez pierwsze 2 miesiące zapłacisz tylko połowę ustalonej ceny za usługi księgowe.

Wiemy, że początek działalności jest bardzo ważny, dlatego zależy nam na tym abyś na starcie mógł więcej zainwestować w swoją firmę. Wierzymy, że Twój sukces jest także naszym sukcesem, dlatego wszystkich naszych Klientów traktujemy jak Partnerów biznesowych.

50% RABATU

w pierwszych 2 miesiącach współpracy!

Dlaczego warto wybrać naszą obsługę podczas rejestracji firmy i jej opieki księgowej? Dlaczego warto postawić na nas?

Jesteśmy biurem rachunkowym z zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej małych, i średnich przedsiębiorstw. Nie tylko zapewnimy Twojemu przedsiębiorstwu fachową obsługę księgową i kadrową, ale za darmo pomożemy Ci założyć Twoją działalność gospodarczą. Obsługujemy firmy lokalnie na terenie województwa lubelskiego jak również zdalnie na terenie całego kraju. W erze internetu jesteśmy w stanie obsługiwać każdą firmę z dowolnego zakątka Polski.

Oprócz pomocy w zakładaniu działalności posiadamy szereg usług, które z pewnością będą Ci potrzebne wraz z rozwojem firmy. Zapewniamy obsługę kadrowo płacową, szkolenia BHP oraz obsługę księgową. Wierzymy, że jesteśmy dobrym partnerem dla Twojej firmy.